20 grudnia 2016

Gräsolin – lakiery samochodowe

Niemiecka firma Gräsolin była od dziesięcioleci ważnym producentem produktów lakierniczych i w dalszym ciągu kontynuuje tę tradycję, dostarczając wysokiej jakości materiały. Przedsiębiorstwo Gräsolin zostało założone w 1919 roku przez Paula Kletta i Hansa Schürhoffa w Gräfrath, w pobliżu miejscowości Solingen znajdującej się w Zagłębiu Ruhry. W miarę upływu lat firma była przekazywana następnym pokoleniom założycieli, którzy dołożyli wszelkich starań, aby fabryka była jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw lakierniczym. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Gräsolin wyspecjalizował się przede wszystkim w produkcji lakierów samochodowych i przemysłowych. Obecnie fabryka znajduje się w Solingen i jest zarządzana przez Thomasa Kletta. Dynamiczny rozwój, wyspecjalizowany personel, innowacyjność, unowocześnienie oraz optymalne rozwiązania w produkcji sprawiły, że przedsiębiorstwo Gräsolin jest wysoko cenione w ponad 30 krajach na świcie.

Gräsolin posiada wieloletnie doświadczenie europejskim, w związku z czym oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości produktów lakierniczych potwierdzony certyfikatem DIN ISO 9001, 2000.

Oferta firmy obejmuje:

  • lakiery: samochodowe, przemysłowe, bitumiczne, asfaltowe, do tworzyw sztucznych oraz wodne do reperacji pojazdów
  • podkłady
  • utwardzacze
  • rozcieńczalniki
  • system UV

W odpowiedzi na zapotrzebowanie oraz w trosce o środowisko naturalne firma posiada również gamę produktów o ograniczonej zawartości organicznych substancji lotnych. Gräsolin oznacza nie tylko doświadczenie w produkcji lakierów od 90 lat, ale przede wszystkim doskonałe i niezawodne produkty spełniające największe oczekiwania doświadczonych użytkowników oraz profesjonalistów. Wyłącznym importerem firmy Gräsolin w Polsce jest firma HML Sp. z o.o.

Oferta:

Gräsolin lakiery bezbarwne

Gräsolin rozcieńczalniki