20 grudnia 2016

Roberlo Dosolac +

 

ROBERLO to hiszpańska rodzinna firma, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji farb i produktów do renowacji oraz różnego rodzaju klejów stosowanych w motoryzacji, przemyśle, budownictwie, sektorze morskim oraz na potrzeby własne dla majsterkowiczów.

Proces internacjonalizacji firma rozpoczęła w 1990r. W tym czasie firma stała się jednym z wiodących europejskich producentów wyrobów dla tych sektorów przemysłowych. Trzynaście spółek zależnych i obecność handlowa w ponad 100 krajach podkreśla globalną wizję rynku firmy.

Więcej informacji http://en.roberlo.com/

DISOLAC+

System DISOLAC+ zawiera 24 pasty pigmentowe, w skład których wchodzą 16 kolorów stałych, 5 tonerów i 3 pasty aluminiowe dla kolorów metalicznych. Bogaty wachlarz wysoce kompatybilnych spoiw zapewniających szeroki zakres wykończeń i efektów czyni DISOLAC+ systemem uniwersalnym i bardzo wydajnym.

PIGMENTY

Skoncentrowane pasty pigmentowe, kompatybilne ze wszystkimi spoiwami wchodzącymi w skład systemu, umożliwiają precyzyjne formułowanie ponad 9000 standardowych kolorów. Do zastosowania w różnych stężeniach w zależności od spoiwa oraz wymagań stopnia pigmentacji.